Czym ogrzewać dom jednorodzinny

Czym ogrzewać dom jednorodzinny
Opublikowano przez Admin

Piece zasypowe Defro do ogrzewania domów jednorodzinnych od 80 m² do 300 m². Piece podajnikowe Defro – nowoczesne i bardzo komfortowe do ogrzewania domów o powierzchni od 120 m² do 350 m². Poznaj solidne piece do ogrzewania domów jednorodzinnych.

Piece zasypowe

Piece zasypowe przystosowane do tradycyjnego spalania węgla oraz drewna – z wykorzystaniem naturalnego ciągu kominowego. Służą do ogrzewania pomieszczeń i wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Piece zasypowe Defro osiągają wysoką sprawność cieplną – 82 procent. Ich budowa maksymalnie redukuje straty ciepła (zewnętrzna powierzchnia jest izolowana blachą, pod nią znajduje się dodatkowo wełna mineralna i maskownice drzwi). Takie wyposażenie zapobiega stratom ciepła. Piece zasypowe Defro mają nowoczesne wyposażenie – dużą komorę spalania, sterownik z obsługą dwóch pomp, ruchomy ruszt – co zdecydowanie ułatwia użytkowanie.

Poznaj opinie o piecach Defro»

Defro Econo 18 kW

Piec Defro Econo 18 kW

Defro Optima Komfort Plus 15 kW

Piec Defro Optima Komfort Plus 15 kW

Zobacz więcej pieców zasypowych Defro»

Piece podajnikowe

Piece podajnikowe Defro to typowe, zautomatyzowane kotły, w których zsyp jest wyposażony w automatyczny podajnik, który odprowadza paliwo do komory spalania. Dzięki temu piece podajnikowe są postrzegane jako bardziej komfortowe od zasypowych. Ich obsługa jest zredukowana do minimum. Wykonane z trwałych materiałów zapewniają długoletnie i bezawaryjne użytkowanie. W piecach podajnikowych Defro można spalać różnego rodzaju paliwo: od ekogroszku, po drewno kawałkowe, zrzynki, wióry czy pellet. Piece Defro z podajnikiem mają wysoką sprawność cieplną, niektóre modele nawet powyżej 90 procent.

Defro Duo Mini 17 kW

Piec Defro Duo Mini 17 kW

Defro Komfort Eko 20 kW

Piec Defro Komfort Eko 20 kW

Zobacz więcej pieców podajnikowych Defro»

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij