Piece C.O. Defro w opiniach użytkowników

Piece C.O. Defro w opiniach użytkowników
Opublikowano przez Admin

Decyzja o zakupie pieca centralnego ogrzewania nie należy do łatwych – wiadomo, że jest to inwestycja na długie lata i od tego, na jaki rodzaj kotła z podajnikiem postawisz zależy to, czy twój dom będzie odpowiednio ogrzany i jak wiele zaoszczędzisz energii.

Szukając pieca z podajnikiem zapoznaj się z opiniami użytkowników forów internetowych, którzy z powodzeniem ogrzewają swoje domy piecami Defro i na tej podstawie wyrażają o nich swoje zdanie.

Pod każdą zacytowaną wypowiedzią znajdziesz adres strony, z której pochodzi – możesz w to sposób sprawdzić wiarygodność opinii i przeczytać cały wątek dotyczący ogrzewania domów piecami z podajnikiem.

Piece z podajnikiem Defro w opiniach użytkowników

Przeczytaj artykuł JAKI PIEC Z PODAJNIKIEM WYBRAĆ»

Piece Defro – opinie forumowiczów

My w naszym domu mamy piec DEFRO. Ma on dodatkowo sterowanie z zaworem który polecił nam monter instalacji.
Super sprawa, mamy sterownik w pokoju który steruje temperaturą.

Źródło: forum.gk24.pl

Witam, mam Defro-eko i jestem zadowolony, woda cały czas ciepła, w zimie ładnie nagrzane bez ciągłego dokładania i rozpalania, wstaję sobie w ciepełku, podłogówka mi grzeje podłogę w łazience, wiatrołapie i w kuchni. Zużycie roczne ok. 5 ton/rok. Kocioł współpracuje z zasobnikiem wody 150 litrów.
Polecam!!!

Sprawdź ceny PIECÓW C.O. DEFRO»

Mam wrażenie ze pracujesz w Per-Eko. Ja osobiście zakupiłem tej jesieni kocioł DEFRO DUO i jestem bardzo mile zaskoczony funkcjonalnością i estetyką kotła. Fajna sprawa z dużym zastępczym paleniskiem, wiadomo po budowie sporo drewna zostało i nie muszę go ciąć na malutkie kawałeczki. Godny polecenia.

Ja też mam kocioł Defro Optima i jestem naprawdę zadowolony. Już drugi sezon hula i jest ok. Jak go zasypię to mi trzyma temperaturę ok. 12 godzin zależy od temp. na dworze. POLECAM

Ja palę 1 sezon Defro duo (z rusztem wodnym), jestem bardzo zadowolony z tego, że jest w pełni zautomatyzowany, praktycznie bezobsługowy, mogę dopalać w nim wszystko. Wada to wąski palnik, mało przegród zatrzymujących ciepłe powietrze, ale poza tym nie miałem z nim żadnych problemów. A i jeszcze uważajcie na piece z Pleszewa, wielu moich znajomych narzeka na niedokładne wykonanie tych pieców.

Źródło: wentylacja.com.pl

Według mnie to nawet dość udane są piece. Paru znajomych ma i nie narzeka.

Źródło: forum.muratordom.pl

Zobacz więcej: PIECE DEFRO OPINIE»

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij