Piece Defro duo – opinie

Piece Defro duo – opinie
Opublikowano przez Admin

Piece z podajnikiem Defro Duo cieszą się uznaniem użytkowników przede wszystkim za ekonomiczność, bezawaryjność i funkcjonalność. Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie pieca zapoznaj się z opiniami internautów na jego temat a będziesz miał pewność, że dokonałeś właściwego wyboru..

Specjalnie dla ciebie zebraliśmy autentyczne i wiarygodne  wypowiedzi użytkowników najpopularniejszych portali i forów internetowych, dzięki czemu poznasz opinie o nowoczesnych kotłach c.o. z podajnikami a przy okazji zaoszczędzisz sporo czasu.

Sprawdź ceny PIECÓW DEFRO DUO»

Jeśli szukasz niezawodnego kotła na ekogroszek zapoznaj się z wypowiedziami internautów, którzy ogrzewają już swoje domy nowoczesnymi piecami c.o. z podajnikiem – pod każdą zacytowaną opinią znajdziesz link do strony, z której pochodzi. Możesz w każdej chwili sprawdzić jej autentyczność i dołączyć do rozmowy.

Tak jestem bardzo zadowolony mimo różnych opinii. Piec bardzo dobrze sprawdził się przez sezon 2009/2010r. przy bardzo ostrych mrozach. Pozdrawiam.

forum.muratordom.pl

Ja mam Defro Duo Uni i jestem zadowolony – już drugi sezon nim grzeję i jeszcze żadnych problemów nie sprawił. Jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, bo często wyjeżdżam. Plusy – oszczędny, wygodny i łatwy w obsłudze. Minusy – póki co jeszcze na nic nie narzekałem. W standardzie jak kupowałem był też system gaszenia pozdrawiam.

Jak celujesz w Defro to ja polecam defro duo – już trzecią zimę ogrzewamy dom, jest niezawodny i bezawaryjny. W domu u rodziców mamy inny kocioł i w zasadzie co sezon była jakaś usterka, więc mamy porównanie. Ten jest ekonomiczny, oszczędny i wygodny. Można zapomnieć, że się ma kotłownię 😉

www.forum.gazeta.pl

Piece na ekogroszek - zalety

Ja osobiście zakupiłem tej jesieni kocioł DEFRO DUO i jestem bardzo mile zaskoczony funkcjonalnością i estetyką kotła. Fajna sprawa z dużym zastępczym paleniskiem, wiadomo po budowie sporo drewna zostało i nie muszę go ciąć na malutkie kawałeczki. Godny polecenia.

Ja mam ten Defro i też jestem zadowolony – trzeci sezon i żadnych problemów. Mi polecił go kolega co w branży pracuje i faktycznie póki co „mercedes” nie zawiódł nawet przy największych mrozach.
Mam kocioł Defro Duo 15kW od 2010. W pierwszym sezonie grzewczym jeszcze w nowym domu nie mieszkałem ale trzymałem temp. 18 st. C więc można uznać że cały sezon grzewczy kocioł pracował. Co prawda połowę sezonu uczyłem się ustawiać i szukałem dobrego groszku na co poszło trochę czasu ale potem piec śmigał bez problemów. W 2011 palę od lipca (ciepła woda) i teraz od dobrego miesiąca grzeje dom (noworodek w domu). Groszek znalazłem taki że z 210kg węgla z zasobnika zostaje mi 1,5 szuflady popiołu. Na ciepło wodę zasobnik starcza na miesiąc, przy grzaniu jesienią na 2 tygodnie, co będzie zimą to się okaże.
Generalnie piec działa bez awarii, przyjemny w obsłudze – ostatnio czyściłem go chyba w lipcu przed uruchomieniem na ciepłą wodę. Sadzy na ściankach kotła nie wiele więc się nie wysilam. Jestem zadowolony, w kotłowni czysto chyba, że wypalam odpadki pobudowlane to po otwarciu drzwiczek komory z rusztem trochę pyli, ale nic to, może być i tak.
Na dobrą sprawę od lipca piec chodzi non stop, jeden rozruch ekstra jak zapomniałem zasypać zbiornik 🙂

www.wentylacja.com.pl

Przeczytaj też o PIECACH NA EKOGROSZEK Z PODAJNIKIEM»

Zapisz

Zapisz

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij