Kotły DEFRO

Kotły zasypowe

Kotły zasypowe

Piece zasypowe Defro charakteryzuje wysoka sprawność cieplna oraz szeroki zakres mocy, służą do ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych, przemysłowych oraz podgrzewania ciepłej wody. Zostały zbudowane tak, aby maksymalnie zredukować straty ciepła, sprawność cieplna osiąga nawet 82%. Wszystkie piece Defro dostępne w sklepie Ezelazny.pl są przystosowane do montażu zestawu nadmuchowego.

Kotły z podajnikiem

Kotły z podajnikiem

Piece z podajnikiem Defro to nowoczesne, dobre jakościowo rozwiązania grzewcze. Zostały wykonane z trwałych materiałów, które zapewniają długoletnie, niczym nieograniczone użytkowanie. Produkt jest przystosowany do spalania pali różnego typu, w tym pellet, pestek i ekogroszku. Sprawność cieplna jest jeszcze większa, niż w przypadku pieców zasypowych, wynosi nawet 90.

Kotły o dużej mocy

Kotły o dużej mocy

Piece Defro o dużej mocy grzewczej są wykorzystywane w budynkach użyteczności publicznej, jak duże szkoły i zakłady pracy. Sprawność cieplna w przypadku wyboru tego rodzaju pieca, wynosi nawet 91%, co pozwala na ogrzanie dużych budynków. Kotły występują w trzech podstawowych seriach: KOMPAKT MAX, BIOMAX, OPTIMA PLUS MAX, na które producent udziela kilkuletniej gwarancji.

Kotły w układzie zamkniętym

Kotły w układzie zamkniętym

Piece Defro zapewniają wydajne ogrzewanie, w stosunkowo niskich kosztach. W układzie zastosowano nowoczesne systemy sterowania nadmuchem, które pozwalają na dokładną regulację temperatury. Kotły Defro wykonano z trwałej blachy, posiadającej wszelkie atesty. Piece są przystosowane do pracy w dwóch trybach, rozpalane od góry, bądź od dołu. Produkty są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne, wyróżnia je nowoczesny design.

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij