Zakupy na raty w sklepie budowlanym eŻelazny

Zakupy na raty w sklepie budowlanym eŻelazny
Opublikowano przez Admin

Właśnie wprowadziliśmy możliwość zakupów ratalnych w naszym sklepie budowlanym. We współpracy z bankiem Credit Agricole przygotowaliśmy korzystną ofertę dla klientów, którzy nie mogą sobie pozwolić na jednorazowe przeznaczenie dużej kwoty na kupno kotła Defro.

Zakupy na raty

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasami sytuacja zmusza do szybkich zakupów, a nie zawsze dysponujemy odpowiednią kwotą przeznaczoną na czarna godzinę. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów i wprowadzić możliwość zapłaty w formie łatwych do spłacenia rat. W tej kwestii współpracujemy z bankiem Credit Agricole, jednym z liderów na rynku kredytów konsumenckich, przywiązujących dużą wagę do odpowiedzialnego kredytowania. Wspólnie opracowaliśmy system pozwalający na wygodniejsze i bezpieczniejsze zakupy. Główne korzyści dla Klientów wynikające z zakupów w systemie ratalnym to:

  • szybkość i wygoda – wniosek kredytowy Klient wypełnia online, a w naszym sklepie może kupować już po upływie 24 godzin. To duża oszczędność czasu i kosztów np. dojazdu do siedziby banku.
  • przyjazne zasady spłaty kredytu – Klienci dopasowują kredyt według własnych możliwości, jego spłata może być rozłożona nawet na 36 rat.
  • różne sposoby na spłatę – kredyt można regulować przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub gotówką (w punktach VIA Moje Rachunki, a także w PayTel).
  • minimum formalności – do uzyskania kredytu potrzebny jest dowód tożsamości i dokument potwierdzający dochody. Kredyt jest dostępny bez dodatkowych zabezpieczeń (poręczycieli, weksli), dotyczy zakupów o wartości nawet do 10 000,00 zł.

Po szczegóły dotyczące zakupów na raty w naszym sklepie zapraszamy na ezelazny.pl

Zadaj pytanie on-line | eZelazny.pl Napisz do nas... Wyślij